Seksowna bielizna – trudny wybór

Zmysłowa bieliznaKażda kobieta chce wyglądać atrakcyjne zwłaszcza dla swojego partnera. W sypialni efekt pomoże jej uzyskać seksowna bielizna. Jakie modele są w tej chwili najpopularniejsze?

Zmysłowa bielizna to przede wszystkim ta koronkowa. Od lat niezmiennie na topie. Koronka układa się bowiem ładnie na ciele a do tego jest delikatna i dodaje seksapilu. Głównym jej atutem jest wysoka przezroczystość.

Bodystockings to pończochy które pokrywają siatką całe ciało. Dopasowują się do sylwetki każdej kobiety. Jest to kompromis pomiędzy odkrywaniem a zakrywaniem ciała. Zakrywają one szczelnie niektóre elementy, a inne  kusząco odkrywają.

Warto wspomnieć także o zmysłowej bieliźnie erotycznej.  Zalicza się do niej także różnego rodzaju przebrania np. pokojówki czy pielęgniarki. Kobieta w takim stroju to marzenie niejednego mężczyzny. Jest to świetna opcja dla par z wieloletnim stażem, która boryka się z problemem nudy w sypialni.

Ciekawym rozwiązaniem jest również stanik-gorset, który odsłania biust. Do tego w komplecie zakładane są stringi. Całość tworzy bardzo seksowną bieliznę. Jednak do jej ubrania potrzeba odrobiny odwagi. Na popularności zyskuje także, znany od wieków w różnej formie, gorset. Może być przezroczysty lub zabudowany.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *